Choklad, marsipan, presenter, julstollen o. allt för festen

Julprodukter kommer i oktober/november!
De senaste åren har visat att leveranstiderna från Tyskland blir längre när julen närmar sig, därav min rekommendation: Beställ tidigt!
Hitta rätt julklappar till familj, vänner, släkt, faktiskt till alla som vill göra dig glad! Den söta presenten passar alltid och söt gör dig glad!

Julen närmar sig, svårt att tro! Lusten efter utsökt julgodis växer och du längtar redan efter att unna dig något gott. ????

Tips: beställ dina älskling produkter tidigt eftersom det finns lite i lager och jag måste beställa det!
 

Verpoorten adventskalender vinterdröm 240g
510,00 SEK
212,50 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
låda:
 
Katt och hund i choklad 150g
227,14 SEK
151,43 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
set:
 
Choklad katt 225g - så söt
260,27 SEK
115,68 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
påse:
 
Dresdner julstollen 1kg i burken
290,00 SEK
29,00 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Niederegger adventskalender karusell 500g
520,00 SEK
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Niederegger fin nougat mix 206g
217,68 SEK
105,67 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
låda:
 
Verpoorten ägglikör 160g
TOP
151,43 SEK
94,64 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
låda:
 
13 bis 24 (von insgesamt 27)