Chokladkaka från olika länder

Det finns något för varje chokladsmak här. Mörk choklad, vit choklad, mjölkchoklad: med bara några klick bestämmer du vad som ska gå i din kundvagn och slutligen i ditt paket. Oavsett om det är nougat eller marsipan, utan eller med nötter: ta bara tag i det och låt vårt  sortiment av produkter från olika länder som Tyskland, Schweiz, Belgien och mer övertyga.

 

Niederegger nougat grädde 100g
52,05 SEK
52,05 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Lübeck marsipan chokladkaka mörk 140g
43,00 SEK
30,71 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Niederegger marsipan ljus choklad 110g
52,00 SEK
47,27 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Niederegger marsipan mörk choklad 110g
52,00 SEK
47,27 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Niederegger marsipan ingefära choklad 110g
55,00 SEK
50,00 SEKper100 g
inkl. 25% moms exkl. Leverans
styck:
 
Lübeck marsipan chokladkaka ljus 140g
42,59 SEK
30,42 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Zetti Bambina classic 100g
30,00 SEK
30,00 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Zetti Bambina choklad 100g
28,00 SEK
28,00 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Zetti jordnöt mjölkchoklad 100g
21,00 SEK
21,00 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Callier Gianduja praliné mjölkchoklad 100g
55,00 SEK
55,00 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Callier mjölkchoklad hela hasselnötter 100g
55,00 SEK
55,00 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
Callier mjölkchoklad med mandlar 100g
-40%
Pris 55,00 SEK
Bara 32,90 SEK
32,90 SEKper100 g
inkl. 6% moms exkl. Leverans
styck:
 
1 bis 12 (von insgesamt 41)