Sök
Alle
Alle
Söta saker till jul
Mon Chéri och andra
Chokladkaka
Niederegger Marsipan
Lübecker Marsipan
Praliner för stora fester
Pralinaskar för varje tillfälle
Fyndhörna
Tomma förpackningar
REA artikel
Presentkort
Alle
Alle
Söta saker till jul
Mon Chéri och andra
Chokladkaka
Niederegger Marsipan
Lübecker Marsipan
Praliner för stora fester
Pralinaskar för varje tillfälle
Fyndhörna
Tomma förpackningar
REA artikel
Presentkort
Sök...
Sök
Sök
Alle
Alle
Söta saker till jul
Mon Chéri och andra
Chokladkaka
Niederegger Marsipan
Lübecker Marsipan
Praliner för stora fester
Pralinaskar för varje tillfälle
Fyndhörna
Tomma förpackningar
REA artikel
Presentkort
Alle
Alle
Söta saker till jul
Mon Chéri och andra
Chokladkaka
Niederegger Marsipan
Lübecker Marsipan
Praliner för stora fester
Pralinaskar för varje tillfälle
Fyndhörna
Tomma förpackningar
REA artikel
Presentkort
Sök...
Logga in
Logga in!
E-post
Passwort
Toggle Password View
Önskelista
0
Varukorg
0,00 SEK
Du har inga produkter i din kundvagn.
JavaScript ist in Ihrem Browser deaktiviert. Aktivieren Sie JavaScript, um alle Funktionen des Shops nutzen und alle Inhalte sehen zu können.
Weitere
Startsida
»
Söta saker till jul
»
Julklappar
aktuell filter
Jul presenter
FILTER
Sortera efter
pris stigande
pris fallande
Namn stigande
Namn fallande
Inställning datum stigande
Inställning datum fallande
Leveranstid stigande
Leveranstid fallande
Sortera efter
Sortera efter
pris stigande
pris fallande
Namn stigande
Namn fallande
Inställning datum stigande
Inställning datum fallande
Leveranstid stigande
Leveranstid fallande
Alla tillverkare
Alla tillverkare
After Eight
Berggold
Bloch Schweiz
Lambertz
Lauenstein
Niederegger
Verpoorten
Alla tillverkare
After Eight
Berggold
Bloch Schweiz
Lambertz
Lauenstein
Niederegger
Verpoorten
12 per sida
12 per sida
24 per sida
36 per sida
72 per sida
144 per sida
per sida
12 per sida
24 per sida
36 per sida
72 per sida
144 per sida
1
TOP
Camille Bloch körsbär choklad 100g
Art.Nr.: W-308958
leveranstid:
1-2 dagar
antal: 3 ask
80,00 SEK
80,00 SEKper100 g
Art.Nr.: W-308958
leveranstid:
1-2 dagar
inkl. 6% moms exkl.
Leverans
ask:
Lägg i varukorgen
Jamaika rom kulor 250g
Art.Nr.: sw-12867
leveranstid:
1-2 dagar
antal: 2 påse
50,00 SEK
12,50 SEKper100 g
Art.Nr.: sw-12867
leveranstid:
1-2 dagar
inkl. 6% moms exkl.
Leverans
påse:
Lägg i varukorgen
Niederegger marsipan klassisk 300g
Art.Nr.: W-311028
leveranstid:
ca. 3-4 dagar
antal: 2 ask
246,07 SEK
82,02 SEKper100 g
Art.Nr.: W-311028
leveranstid:
ca. 3-4 dagar
inkl. 6% moms exkl.
Leverans
ask:
Lägg i varukorgen
After Eight praliner 199g
Art.Nr.: W-326144
leveranstid:
ca. 3-4 dagar
antal: 1 ask
151,43 SEK
76,10 SEKper100 g
Art.Nr.: W-326144
leveranstid:
ca. 3-4 dagar
inkl. 6% moms exkl.
Leverans
ask:
Lägg i varukorgen
TOP
Verpoorten ägglikör 160g
Art.Nr.: W-308486
leveranstid:
ca. 3-4 dagar
antal: 1 låda
151,43 SEK
94,64 SEKper100 g
Art.Nr.: W-308486
leveranstid:
ca. 3-4 dagar
inkl. 6% moms exkl.
Leverans
låda:
Lägg i varukorgen
Lauenstein trälåda alkoholfyllda praliner 300g
Art.Nr.: L-0168
leveranstid:
ca. 2-3 veckor
antal: 0 låda
600,00 SEK
200,00 SEKper100 g
Art.Nr.: L-0168
leveranstid:
ca. 2-3 veckor
inkl. 6% moms exkl.
Leverans
låda:
Lägg i varukorgen
Katt och hund i choklad 150g
Art.Nr.: La-5277
leveranstid:
ca. 1-2 veckor
antal: 0 set
227,14 SEK
151,43 SEKper100 g
Art.Nr.: La-5277
leveranstid:
ca. 1-2 veckor
inkl. 6% moms exkl.
Leverans
set:
Lägg i varukorgen
Choklad katt 225g - så söt
Art.Nr.: La-5274
leveranstid:
ca. 1-2 veckor
antal: 0 påse
260,27 SEK
115,68 SEKper100 g
Art.Nr.: La-5274
leveranstid:
ca. 1-2 veckor
inkl. 6% moms exkl.
Leverans
påse:
Lägg i varukorgen
FILTER
Sortera efter
pris stigande
pris fallande
Namn stigande
Namn fallande
Inställning datum stigande
Inställning datum fallande
Leveranstid stigande
Leveranstid fallande
Sortera efter
Sortera efter
pris stigande
pris fallande
Namn stigande
Namn fallande
Inställning datum stigande
Inställning datum fallande
Leveranstid stigande
Leveranstid fallande
12 per sida
12 per sida
24 per sida
36 per sida
72 per sida
144 per sida
per sida
12 per sida
24 per sida
36 per sida
72 per sida
144 per sida
1
1
bis
8
(von insgesamt
8
)
{{#title}}
{{title}}
{{/title}}
{{{items.src}}}
{{#showButtons}} {{/showButtons}}
{{#content}}
{{.}}
{{/content}}
Modal form field
{{#content}}
{{{.}}}
{{/content}}